Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Koordynator ds. projektów audytorskich

Data dodania oferty: 2020-07-29
ID oferty: 124698
Dodaj do obserwowanych

Grupa PKF Polska

(zobacz więcej)
Polska, Gdańsk (pomorskie)
umowa o pracę | pełny etat
PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 26 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu. Dołącz do nas i wspomóż realizację projektów, jako:

Zakres obowiązków:
 •  prowadzenie i koordynowanie audytów finansowych, due diligence oraz innych projektów realizowanych przez departament audytu,
 • współpraca z Menedżerem w realizacji projektów audytorskich,
 • raportowanie do Dyrektora Departamentu Projektów Audytorskich,
 • współpraca z innymi pracownikami i Departamentami Spółki,
 • budowanie i rozwój relacji z Klientami.

Wymagania:
 • minimum 2-3 lata doświadczenia w audycie lub na samodzielnym stanowisku księgowym,
 • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia),
 • rozpoczęty proces kwalifikacyjny na biegłego rewidenta,
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
 • umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do odbywania podróży służbowych,
 • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
 • umiejętność analitycznego myślenia,
 • samodzielność i odpowiedzialność.
Będą dodatkowym atutem:  • prawo jazdy kategorii B,
 • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-szkolenie merytoryczne,
-szkolenie językowe,
-prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
-spotkania integracyjne, konkursy, eventy,
-Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
-Multikafeteria (bony, bilety, MultiSport),
-Program poleceń pracowniczych.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.