Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Koordynator pracowników tymczasowych

Data dodania oferty: 2020-02-03
ID oferty: 87520
Dodaj do obserwowanych

7HR KAMIL ZIELIŃSKI

(zobacz więcej)
Polska, Koszalin (zachodniopomorskie)
umowa zlecenie | wszystkie
od 2600.00 PLN do 3500.00 PLN miesięcznie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:

- wprowadzanie nowych pracowników do pracy
- tłumaczenia podczas szkoleń BHP i innych
- bieżąca obsługa pracowników w trakcie zatrudnienia
- rozwiązywanie ewentualnych niejasności
- motywowanie pracowników
- prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników
- współpraca z kierownikiem produkcji
- przygotowywanie wewnętrznych raportów firmowych oraz zestawień dotyczących zatrudnienia i realizacji zapotrzebowania
- zabezpieczenie ciągłości zatrudnienia
- wsparcie zespołu rekruterów
- ciągły kontakt z Klientem i bieżące monitorowanie jego potrzeb

Wymagania stanowiska

- biegle posługujesz się językami: rosyjskim i polskim (ukraiński będzie dodatkowym atutem)
- znasz przepisy legalizacyjne dotyczące cudzoziemców lub szybko się ich nauczysz
- umiesz przekazywać wiedzę oraz cechujesz się dokładnością i rzetelnością
- z zaangażowaniem i otwartością podchodzisz do potrzeb Klienta
- obsługa Word, Excel i rozmowy telefoniczne nie sprawiają Tobie problemów

Oferujemy

Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie - umowa zlecenie
- wynagrodzenie [zobacz tel] brutto miesiecznie w zależnosci od doświadczenia
- profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie doświadczonego zespołu
- szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje, a także dostęp do firmowej biblioteczki pełnej wiedzy
- pracę w miłej atmosferze
- nieograniczony dostęp do pysznej kawy

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!
Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami mailowo, kierując swoje zapytanie na [zobacz email] . Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści KOORDYNATOR pod nr tel/viber:
Julia [zobacz tel]
Tatiana [zobacz tel]
Anna [zobacz tel]
Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727