Koordynator Pracowników Tymczasowych ze Znajomością Jez. Rosyjskiego

2020-08-19 ID OFERTY: 127187
  • Personnel Service Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska,  Łódź , łódzkie

    • umowa zlecenie
    • pełny etat

Zakres obowiązków
 •  Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Pracownikami Tymczasowymi a Klientem
 • Stały kontakt z Pracownikami oraz Klientem
 • Zapewnienie poprawnego obiegu dokumentów pomiędzy Klientem a Spółką

Poszukiwane kompetencje
 •  Znajomość j. rosyjskiego na poziomie swobodnej komunikacji
 • Znajomości arkusza kalkulacyjnego Excela na poziomie dobrym warunek konieczny
 •  Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku warunek koniczny
 • Znajomości j. polskiego na poziomie B2

Oferujemy
 •  Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
 • Realny rozwój zawodowy w strukturach firmy, naszych team liderów wyłaniamy w rekrutacjach wewnętrznych
 • Regularne premie kwartalne uzależnione od wyniku Spółki
 • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR
 • Szkolenia podnoszące kwalifikacje