Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Koordynator PT Warszawa

Data dodania oferty: 2019-09-26
ID oferty: 28945
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska,

Warsaw (mazowieckie)

umowa o pracę | pełny etat
Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Do naszego zespołu – zgranego, odpowiedzialnego i zmotywowanego – szukamy Kandydatów na stanowisko:

Koordynator Pracowników Tymczasowych (rynki wschodnie)
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

- przygotowywanie umów dla pracowników i zleceniobiorców,
- przygotowywanie dokumentacji pracowniczej,
- bieżąca obsługa pracowników oraz koordynacja ich pracy na terenie zakładu,
- redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów.
- uczestnictwo w szkoleniach wstępnych dla pracowników,

Wymagania stanowiska

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży HR, metod rekrutacji oraz procedur związanych z legalizacją pobytu i pracy obcokrajowców,
- dobra znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego oraz komunikatywna znajomość języka polskiego,
- nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

- możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (komputer, telefon, samochód służbowy do dyspozycji)
- prywatną opiekę medyczną,

W naszym zespole najlepiej odnajdują się osoby zmotywowane, ceniące sobie szczerość i otwartość.

Praca polega na bieżącej obsłudze pracowników wykonujących usługi w zakładach produkcyjnych na podległym regionie - ok 6 zakładów, 150 pracowników tymczasowych oraz w miarę możliwości bieżącej rekrutacji (uzupełnienie wolnych wakatów na bieżąco).