Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Księgowy GL z biegłym francuskim

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 120310
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska, Gdańsk (pomorskie)
pełny etat | umowa o pracę

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Opis stanowiska:

  • zamykanie księgi głównej
  • zamykanie miesiąca
  • Zwrot VAT - przygotowanie i uzgodnienie
  • Nadzór nad księgami (AP, AR)
  • comiesięczne podsumowania z klientami, Balance Sheet oraz P&L
  • Przygotowywanie okresowych raportów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Kontrolerami Finansowymi;
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w celu rozwiązania problemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, księgowość)
  • Płynna znajomość języka angielskiego i francuskiego
  • Doświadczenie w pracy księgowej minimum 2 rok
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Nasz Klient oferuje:

  • rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy z wieloma klientami
  • bardzo duże możliwości rozwoju, szkolenia
  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie i wiele innych