Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Księgowy GL z jęz. francuskim

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 119935
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska, Kraków (małopolskie)
pełny etat | umowa o pracę

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania:

Rozliczenia accruali, rezerwy, rewaluacje;
Zadania związane ze środkami trwałymi;
Wsparcie klientów jako pierwsza linia kontaktowa;
Analizowanie rachunku zysków i strat oraz bilansu pod kątem błędów księgowania, odpowiednich rozliczeń międzyokresowych i prawidłowego stosowania zasad rachunkowości;
Sporządzanie raportów dotyczących zamknięcia miesiąca i przesyłanie danych do wewnętrznego systemu;
Przygotowywanie comiesięcznych uzgodnień między kontami księgi głównej oraz forecastów;
Działanie według zasad i procedur firmy oraz wymogów ustawowych;
Sporządzanie sprawozdań finansowych i pomoc w audytach;
Usprawnianie procesów i udział w procesie tranzycji.

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenie w rachunkowości w środowisku SSC (preferowane w dziale GL)
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego (co najmniej B2) ;
Znajomość SAP i MS Office;
Umiejętności organizacyjne i chęć do nauki :)

Nasz Klient oferuje:

Umowa o pracę;
My Benefit System;
Home office;
Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji;
Liczne bonusy, wyjścia - dbałość o każdego pracownika;
Realne możliwości rozwoju;
WORK LIFE BALANCE.