Księgowy/Księgowa w firmie produkcyjnej

2020-08-11 ID OFERTY: 125735
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Wroclaw , dolnośląskie

    • praca tymczasowa
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na Bielanach Wrocławskich poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowego/Księgowej.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny między innymi za generowanie i księgowanie faktur sprzedaży, przygotowywanie raportów sprzedaży, uzgadnianie sald wewnątrzgrupowych, przygotowywanie innych raportów. Ponadto, wsparcie w księgowaniu faktur kosztowych oraz rachunkowa i podatkowa ewidencja środków trwałych.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego szczególnie w obszarze Finansów i Rachunkowości, Ekonomii. Poszukujemy kandydatów z doświadczenie w pracy na systemie SAP lub innym klasy ERP oraz oczekujemy minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej. Idealny kandydat to osoba, która bardzo dobrze zna się na polskich przepisach dot. rachunkowości oraz księgowości kosztów. Oczekujemy znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, ponieważ będzie on wykorzystywany w codziennych obowiązkach.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę na czas 1,5 roku z możliwością współpracy długofalowej, atrakcyjne benefity pozapłacowe a w nim: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport czy ubezpieczenie grupowe.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.