Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Księgowy RtR (GL) z francuskim

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 119889
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska, Gdańsk (pomorskie)
pełny etat | umowa o pracę

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki na stanowisku:

Pełna księgowość: Intercompany, Treasury, Fixed Assets, Inventory,
Przetwarzanie i uzgadnianie wyciągów bankowych,
Obliczanie i księgowanie zaliczek, rozliczeń międzyokresowych i rezerw,
Przeprowadzanie miesięcznego uzgadniania kont bilansowych,
Aktywne wsparcie podczas działań zamknięcia miesiąca,
Raportowanie zgodnie z MSSF / US GAAP,
Przygotowanie dokumentów do audytu wewnętrznego i zewnętrznego,
Proponowanie usprawnień procesów,
Wdrażanie innych członków zespołu oraz udzielanie merytorycznego wsparcia.

Profil kandydata:

Dobra znajomość języka angielskiego,
Znajomość języka francuskiego na komunikatywnym poziomie,
min. 1-2 lata doświadczenia w pełnej księgowości,
Znajomość pakietu MS Office,
Sumienność, dokładność, punktualność,
Znajomość systemu SAP.

Nasz klient oferuje:

Codzienne wykorzystywanie języka obcego oraz wzrost kompetencji językowych,
Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
Możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy - kursy, szkolenia,
Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, My Benefit System, karta lunchowa i sportowa i in.