Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Księgowy SSC/BPO z włoskim

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 119911
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska, Gdańsk (pomorskie)
pełny etat | umowa o pracę

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki na stanowisku:

Wsparcie procesów księgowych działu
Wprowadzanie, weryfikacja oraz księgowanie dokumentów
procesowanie transakcji, księgowanie wyciągów bankowych
kontrola sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości
Kontakt z klientami zewnętrznymi/wewnętrznymi w języku obcym
Zlecanie i wykonywanie płatności
Rozliczanie wydatków za podróże służbowe (T&E)
Tworzenie raportów i zestawień
Proponowanie i wsparcie we wdrażaniu działań usprawniających proces

Oczekiwania wobec kandydatów:

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej
Dobra znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra znajomość języka włoskiego (min. B2)
Praktyczna znajomość MS Excel oraz programu SAP będzie atutem

Nasz klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne warunki zatrudnienia z konkurencyjnym wynagrodzeniem
Kompleksowy program wdrożeniowy (pakiet szkoleń)
Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)
Konkurencyjne wynagrodzenia
Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów