Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Księgowy w dziale GL z jęz. francuskim

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 120100
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska, Gdańsk (pomorskie)
pełny etat | umowa o pracę

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki:
- uczestnictwo w procesie migracji w zagranicznych jednostkach firmy
- przenoszenie zadań związanych z procesami księgi głównej
- pisanie procedur dotyczących dedykowanych procesów księgowania
- po transition wdrażanie procesów na miejscu oraz stabilizacja procesów
- codzienna realizacja powierzonych KPI i SLA
- codzienna praca w systemie SAP
- księgowania między spółkowe
- księgowanie wyciągów bakowych, uzgadnianie kont bilansowych
- przygotowywanie sprawozdań i raportów finansowych
- przygotowywanie zamknięć miesięcznych oraz rocznych
- rozliczenia międzyokresowe
- podatki
- stały kontakt z vendorami i Klientami firmy
- realizacja audytów wewnętrznych wsparcie audytów zewnętrznych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego (B2/C1)
- doświadczenie w procesach GL - min. 2 lata
- wykształcenie w obszarze biznesowym, finansowym lub pokrewne
- doświadczenie w udziale w transition będzie dodatkowym atutem
- otwartość na pracę samodzielną i pracę w zespole oraz przekazywanie wiedzy po powrocie z transition
- umiejętność pracy pod presja czasu
- znajomość systemu SAP będzie dodatkowy plusem

Nasz Klient oferuje:
- benefity korporacyjne: bony Sodexo lub karta Multisport
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- kursy językowe organizowane w biurze
- pakiet relokacyjny

LOK: Warszawa