SZCZEGÓŁY OFERTY

Kucharz (Kielce)

Data dodania oferty: 2019-08-14
ID oferty: 19330
Dodaj do obserwowanych

Hotel Tęczowy Młyn

(zobacz więcej)
Polska,

Kielce (świętokrzyskie)

pełny etat | umowa o pracę

Renomowany czterogwiazdkowy Hotel Tęczowy Młyn w Kielcach poszukuje kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowanie potraw z karty menu,
  • Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego,
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości,
  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny.
  • Współudział w tworzeniu menu - adekwatnego do obowiązujących trendów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku- min 2 letnie,
  • Wykształcenie kierunkowe gastronomiczne lub kurs kucharza,
  • Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Dyspozycyjność do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia w formie dogodnej dla Pracownika,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju osobistego.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod nr. tel: [zobacz tel]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: