Kucharz

2021-02-18 ID OFERTY: 247556
  • Collins Property sp. z o.o. sp.k (zobacz więcej)

    od 25 PLN do 35 PLN /godz. brutto

    Polska, Sianożęty, zachodniopomorskie, Sztormowa 1

    • wszystkie
    • praca tymczasowa
Collins Resorts to dwa nadmorskie kurorty wraz z restauracją i lodziarnią, czynne sezonowo od majówki do końca września, położone przy samej plaży w Sianożętach.
Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Collins Resorts.
Dołączając do nas korzystaj z naszej wyjątkowej lokalizacji; po pracy podziwiaj piękne, nadmorskie zachody słońca, a w dniach wolnych wypoczywaj na plaży!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Przygotowywanie dań a la carte i obróbka surowców zgodnie z zasadami żywienia
Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji w zakresie poprawności serwowanych dań i zachowaniu odpowiedniej higieny
Dbanie o świeżość i jakość produktów oraz prezentację i smak przygotowywanych potraw
Przestrzeganie przepisów BHP, HACCP
Praca w trybie zmianowym

WYMAGANIA:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Zdolność adaptacji do dynamicznego środowiska pracy kuchni restauracyjnej
Wysoka kultura osobista
Mile widziane wykształcenie gastronomiczne

OFERUJEMY:
Możliwość dostosowania grafiku czasu pracy do indywidualnych potrzeb
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez aranżację własnych dań w oparciu o filozofię firmy
Zakwaterowanie lub dodatek na paliwo za dojazdy
Smaczny obiad (zupa oraz drugie danie) przygotowywany codziennie w Bistro Mañana
Zniżkę pracowniczą w Bistro Mañana
Pracę w przyjaznej atmosferze – pamiętamy o szacunku do pracowników, dniach wolnych oraz rozsądnych godzinach pracy