Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Konwojent - Katowice

2020-11-19 ID OFERTY: 211029
  • CHL Holding Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Katowice, śląskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat

CHL KONWÓJ

Największa ogólnopolska firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony osób i mienia, świadcząca usługi transportu wartości pieniężnych oraz procesowania gotówki obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej - Konwojent

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy wynagrodzenie: min. 3000 - max. 3900 brutto umowa o pracę + dodatkowe wynagrodzenie w ramach umowy zlecenia !

Zakres obowiązków:

  1. konwojowanie wartości pieniężnych,

Oczekiwania:

  1. wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony,

Mile widziane:

  1. legitymacja osoby upoważnionej do posiadania broni
  2. uprawnienia do kierowania pojazdami transportującymi wartości pieniężne,
  3. dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności obsługi bankomatów.

Oferujemy:

  1. konkurencyjne warunki wynagradzania
  2. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub/i umowę zlecenie,
  3. dodatki motywacyjne
  4. szkolenia w zakresie rozszerzania uprawnień:

- pozwolenie na broń

- uprawnienia do obsługi bankomatów,

- uprawnienia do kierowania pojazdami  uprzywilejowanymi / przewożącymi wartości   pieniężne,

- szkolenia z bezpiecznej jazdy samochodem w trudnych warunkach,

  1. pakiet świadczeń socjalnych,
  2. możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
  3. stabilność zatrudnienia
  4. możliwość pracy w największej firmie w branży w Polsce,