Lekarz Dermatolog

2020-08-31 ID OFERTY: 129677
  • Scanmed S.A. (zobacz więcej)

    Polska,  Warszawa , mazowieckie

    • wszystkie
    • niepełny etat
SCANMED S.A. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie.Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie szukamy: Lekarz DermatologMiejsce pracy: WARSZAWA

Zakres obowiązków
 • kompleksowa opieka nad pacjentem
 • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych
 • przeprowadzanie konsultacji dermatologicznych
 • usuwanie zmian skórnych

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie wyższe medyczne
 • ukończona specjalizacja z dermatologii lub wenerologii
 • mile widziana również specjalizacji z medycyny estetycznej
 • aktualne prawo wykonywania zawodu
 • doświadczenie w usuwaniu zmian skórnych oraz przeprowadzaniu zabiegów elektroterapii i krioterapii
 • znajomość języka angielskiego
 • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy
 • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną lub kontrakt B2B
 • współpracę w ramach 1/5 etatu
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji
 • miłą atmosferę w zespole
Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do dnia 30.09.2020