Lekarz Ginekolog

2020-08-05 ID OFERTY: 125247
  • Scanmed S.A. (zobacz więcej)

    Polska,  Blachownia , śląskie

    • wszystkie
    • wszystkie
SCANMED S.A. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie poszukujemy: Lekarz GinekologMiejsce pracy: BLACHOWNIA

Zakres obowiązków
 • udzielanie świadczeń medycznych, diagnostycznych, edukacyjnych i leczniczych wobec pacjentów
 • udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, stanem aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami ministerialnymi oraz zgodnie z umowami z zewnętrznymi kontrahentami
 • udzielanie pacjentom wyczerpujących informacji na temat stanu ich zdrowia i postępowania w trakcie leczenia
 • prowadzenie indywidualnej i zbiorczej dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej i lekarskiej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej oraz regulacjami odnośnie przetwarzania danych osobowych
 • kontrola i właściwa gospodarka lekami, materiałem i sprzętem medycznym

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie wyższe kierunkowe
 • specjalizacja z ginekologii i położnictwa
 • aktualne prawo wykonywania zawodu
 • doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza ginekologa-położnika
 • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu

Oferujemy
 • atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia lub współpracy
 • przyjazną atmosferę pracy
 • dodatkowy system benefitów
Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 30.09.2020