Lider Magazynu

2021-11-25 ID OFERTY: 479815
  • ACTIO HR SP. Z O.O. (zobacz więcej)

    Polska, Pruszcz Gdański, pomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. dla naszego klienta, średniej wielkości, solidnej firmy produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lider Magazynu (Pruszcz Gdański)

Wymagania:
- wykształcenie średnie (lub wyższe),
- minimum dwa lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
- umiejętność delegowania obowiązków, zarządzania pracą zespołu,
- umiejętność obsługi programów magazynowych,
- systematyczność, skrupulatność, dokładność,
- dobra organizacja i dyscyplina pracy,
- preferowane uprawnienia na wózki widłowe.

Obowiązki:
- koordynowanie i monitorowanie pracy zespołu na magazynie (łącznie 15-20 osób),
- monitoring procesu magazynowego (wejście, dystrybucja wewnętrzna, wyjście produktów),
- współpraca z produkcją i innymi działami,
- prowadzenie dokumentacji magazynowej,
- bieżące czynności związane z funkcjonowaniem magazynu,
- pilnowanie porządku i składowania towarów w magazynie,
- wdrażanie nowych pracowników.

Oferujemy:
- pracę z w bardzo dobrej firmie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie ustalane indywidualnie,
- szkolenia i realne podnoszenie kwalifikacji,
- parking przy firmie,
- benefity,
- spotkania integracyjne.

Zapraszamy do przesyłania CV. W treści CV prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym LMP/11/21 i organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.