Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Lider Sprzedaży

Data dodania oferty: 2020-07-10
ID oferty: 122804
Dodaj do obserwowanych

MetLife

(zobacz więcej)
Polska, Plock (mazowieckie)
pełny etat | umowa o pracę

MetLife

Rozwijamy się dla Ciebie od ponad 150 lat.

Pod tym hasłem MetLife podnosi standardy obsługi Klienta, wprowadza nowe produkty oraz dynamicznie rozwija Dział Obsługi Klienta.

Obecnie do wiodącej placówki MetLife TUnŻiR poszukujemy ambitnych, pracowitych, szukających możliwości rozwoju kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Płock, Warszawa, Ciechanów, Płońsk.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

opis stanowiska:

realizacja indywidualnych celów biznesowych,
rekrutacja i selekcja handlowców,
wdrożenie nowych pracowników,
szkolenie oraz rozwój Agentów,
pomoc handlowcom w osiąganiu założonych celów biznesowych.

Wymagamy:

Min. średnie wykształcenie
Mile widziane doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub w branży finansowej
Dobra komunikacja, optymizm i umiejętność budowania relacji z ludźmi
Praktyczna znajomość MS Office, Internet, poczta elektroniczna

Oferujemy:

indywidualnie dopasowany plan rozwoju zawodowego, elastyczny czas pracy, atrakcyjny pakiet finansowy (podstawa + prowizja + premie), pakiety: socjalny, medyczny, sportowy, atrakcyjne produkty oraz świetną atmosferę pracy,