SZCZEGÓŁY OFERTY

Logistyczna obsługa zamówień - j. niemiecki lub angielski

Data dodania oferty: 2019-09-12
ID oferty: 25412
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska,

Łódź (łódzkie)

pełny etat | umowa o pracę

In January 2014 we have created a regional HR boutique providing recruitment & consulting services in Central Eastern Europe. After a few years of successful delivery in the area of Sales & Marketing, Engineering and BPO/SSC in February 2019 we became part of L.M. International Group. We are proud to call ourselves Experts in recruitment for the BPO/SSC sector.
Currently for our Clients from the BPO/ SSC sector we are looking for talented people with foreign language skills who are ready to begin or continue their professional career in international structures.

Obowiązki:

  • realizacja i obsługa zamówień z rynków zagranicznych w systemie
  • kontakt mailowy z zagranicznymi klintami odnośnie zamówień
  • rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień
  • drobne tłumaczenia tekstów
  • przygotowywanie prezentacji

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego lub angielskiego - B2/C1
  • przy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, język angielski na poziomie B1/B2
  • minimum średnie wykształcenie
  • komunikatywność
  • umiejętności analityczne
  • doświadczenie w pracy w dziale logistyki/zamówień/łańcuchu dostaw min. 1 rok

Oferujemy:

  • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
  • karta multisport