Młodszy Koordynator Ekip Montażowych

2021-03-23 ID OFERTY: 212516
  • PV Poland Sp. z.o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Warszawa, mazowieckie, Branickiego 15

    • wszystkie
    • pełny etat
PV Poland Sp. z o.o. - nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. W związku z nieustannym rozwojem Firmy obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Specjalistów do pracy na stanowisko:

Warszawa/ woj. mazowieckie

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w pracy na podobnym lub takim samym stanowisku (mile widziane);
• Umiejętność koordynowania i zarządzania podległym zespołem (doświadczenie mile widziane);
• Terminowość i dokładność podczas realizacji powierzonych obowiązków;
• Samodzielność w działaniu, zorientowanie na cel i wielozadaniowość;
• Komunikatywność, asertywność i otwartość na pracę z klientem;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
• Czynne prawo jazdy kat. B;
• Zainteresowanie Sektorem OZE;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Zdalne koordynowanie prac ekip montażowych w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych;
• Tworzenie harmonogramu montaży;
• Kontakt z klientami w sprawach związanych z montażem instalacji PV;
• Współpraca z działem odpowiedzialnym za zaopatrzenie ekip instalatorskich;
• Kontakt z ekipami montażowymi w sprawach związanych z bieżącymi realizacjami;

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów;
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze wśród młodych, lecz doświadczonych specjalistów;
• Niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;
• Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A;
• Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;