Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Młodszy Księgowy AP z językiem francuskim

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 120406
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska, Warszawa (mazowieckie)
pełny etat | umowa o pracę

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszych klientów, dużych, międzynarodowych firm z branży BPO/SSC poszukujemy specjalistów z obszaru finansowo-księgowego ze znajomością języków obcych.

Zadania:

  • księgowanie i rozliczenie transakcji finansowo-księgowych
  • rozliczanie płatności od klientów/ wykonywanie płatności dla dostawców
  • rozliczanie wydatków za podróże służbowe (T&E)
  • proponowanie usprawnień w procesie P2P
  • wsparcie w zamknięciach miesiąca
  • udział w projektach usprawnień procesów globalnych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej - staż, praktyka - mile widziane
  • Wykształcenie kierunkowe - Finanse i Rachunkowość
  • Gotowość do ciągłego rozwoju
  • Dokładność i skrupulatność
  • Komunikatywność i otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

Nasi Partnerzy biznesowi proponują:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Możliwości rozwoju
  • Dofinansowanie o kursów językowych i specjalistycznych
  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę