Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Młodszy pracownik budowlany

Data dodania oferty: 2020-07-10
ID oferty: 122812
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Kraków (małopolskie)
umowa o pracę | pełny etat
od 4200 PLN do 4900 PLN miesięcznie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków
 Do Twoich zadań należeć będzie:

·         wykonywanie prac budowlanych zgodnie z projektem, harmonogramem i wytycznymi bezpośredniego przełożonego,
·         wykonywanie szalunków ze sklejki, prac zbrojarskich,
·         zacieranie betonu na gładko,
·         pomoc przy natryskiwaniu betonu metoda torkretowania,
·         praca przy załadunkach i rozładunkach transportów związanych z inwestycją,
·         udział w delegacjach firmowych.

Wymagania stanowiska

- wykształcenie średnie / zawodowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy na budowie lub produkcji,
- dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność,
-  mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, uprawnienia na wózek widłowy, koparkę lub inne sprzęty budowlane,
- gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Oferujemy

·         pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
·         stawka godzinowa 16 zł na rękę,
·         pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
·         możliwość rozwoju zawodowego i awansu.