Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Młodszy specjalista ds. marketingu

Data dodania oferty: 2020-01-28
ID oferty: 86346
Dodaj do obserwowanych

Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o

(zobacz więcej)
Polska, Rzeszów (dolnośląskie)
umowa o pracę | pełny etat
Zadzwoń + 4... zobacz cały
Opis stanowiska

- Wsparcie w prowadzeniu narzędzi marketingu online PCI (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, YouTube etc.) wskazanych przez współpracowników;
- Aktualizacja treści na stronach internetowych należących do PCI, redagowanie i tworzenie tekstów dla mediów oraz budowanie relacji pomiędzy PCI a wybranymi mediami;
- Fotografowanie wybranych wydarzeń zewnętrznych i wewnętrznych wraz z podstawową obróbką zdjęć;
- Tworzenie cotygodniowych zestawień prasowych dla działu marketingu i Zarządu PCI;
- Wsparcie w konfigurowaniu i realizowaniu kampanii Google Ads oraz w tworzeniu skutecznych mailingów;
- Organizacja, wysyłka czy też dostarczanie, materiałów promocyjnych, gadżetów i zaproszeń na wydarzenia organizowane przez Spółkę;
- Wsparcie we współpracy z influencerami, organizacjami młodzieżowymi, studenckimi i pozarządowymi oraz przedstawicielami firm, uczelni wyższych i szkół średnich;
- Tworzenie baz danych i baz mailowych na potrzeby prowadzenia działań komunikacyjno-marketingowych PCI;
- Budowanie bazy wiedzy (książek i ciekawych artykułów) oraz organizowanie spotkań z interesującymi osobami z firm prowadzących działalność innowacyjną i badawczo-rozwojową.
- Wsparcie w zakresie organizacji wydarzeń realizowanych przez Spółkę.

Wymagania stanowiska

- Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu;
- Swoboda w opracowywaniu treści do materiałów marketingowych i informacyjnych;
- Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii informacyjno – promocyjnych;
- Umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego;
- Znajomość najnowszych trendów w marketingu;
- Duża orientacja na osiąganie wyznaczonych celów;
- Kreatywność i inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;
- Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na jakość;
- Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
- Prawo jazdy kat. B.;
- Dostępność czasowa kandydata i możliwość rozpoczęcia współpracy w krótkim horyzoncie czasowym.

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy związanej z marketingiem w spółkach samorządowych lub skarbu państwa;
- Umiejętność obsługi programów graficznych np. Adobe Photoshop i tworzenia grafiki.

Oferujemy

- Umowę o pracę (pełny etat);
- Pracę w firmie szeroko zorientowanej na rozwój innowacyjności;
- Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji.

Zakres wynagrodzenia: 2 500 – 3 000 zł netto/miesięcznie