Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

2021-02-19 ID OFERTY: 247895
  • Polska, Poznań, wielkopolskie

Zadania:

  • Jako młodszy specjalista ds. obsługi korespondencji e-mailowej będziesz odpisywać na e-maile klientów, odpowiadać na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów.

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Gotowości do udziału w szkoleniu wdrażającym, które trwa 6 kolejnych dni roboczych w wymiarze 48 godzin (codziennie 8 godzin dziennie, bez weekendów). Szkolenie prowadzone jest w godz. 9:00 – 17:00
  • Pozytywnego nastawienia i komunikatywności
  • Sprawnej obsługi komputera i szybkości w wyszukiwaniu informacji
  • Otwartości na potrzeby klienta, odpowiedzialności i zaangażowania
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym, również w wybrane weekendy i święta

Co zyskujesz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, która podpisywania jest pierwszego dnia szkolenia wdrażającego
  • Pracę na ½, ¾ etatu lub pełen etat
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w codziennym kontakcie e-mailowym z klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii
  • Elastyczne godziny pracy, które umożliwiają pogodzenie nauki, pracy oraz dodatkowych zajęć. Obsługa klienta odbywa się między godziną 8.00 a 22.00; 7 dni w tygodniu, również w święta
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające
  • Pracę w przyjaznym środowisku, w dogodnej lokalizacji
    w centrum Poznania – ze względu na pandemię praca odbywa się w trybie HO ( wymagana lokalizacja w Poznaniu/okolicach)
  • Jasną i czytelną ścieżkę rozwoju zawodowego i systemu premiowego oraz realną możliwość awansu
  • Zróżnicowany pakiet świadczeń dodatkowych
  • Bony zniżkowe na zakupy na platformie internetowej
  • Konkursy z nagrodami, upominki, on-line’owe wydarzenia integracyjne oraz konkursy oraz wiele innych :)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych (ADO) jest spółka pod firmą: Majorel z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000729336, REGON: 380045376, NIP 527-284-98-93, o kapitale zakładowym: 39.895.950 zł;
  • Z Inspektorem ochrony danych u ADO można skontaktować się poprzez:
  1. email: iod@majorel.pl
  2. listownie: Inspektor Ochrony Danych

                       Majorel sp. z o.o.

                       Ul. Roosevelta 18

                       60-829 Poznań

                       Polska

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tj. zgoda na przetwarzanie danych osobowych);

  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innemu odbiorcy;
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy, lub w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe procesy rekrutacji, do momentu cofnięcia zgody;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym; ich podanie jest dobrowolne, jednakże konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nieuwzględnienie Pani/Pana w rekrutacji;
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody lub poniższych zgód, w zależności od dobrowolnej decyzji odnośnie do udziału w obecnym lub obecnym i przyszłych procesach rekrutacji,  również w treści dostarczanych dokumentów aplikacyjnych.