Młodszy tłumacz z językiem niemieckim - PRACA ZDALNA

2020-09-21 ID OFERTY: 156331
  • CEE Experts by L.M. International Group (zobacz więcej)

    Polska,  Białystok , podlaskie

    • pełny etat
    • umowa o pracę

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.

Opis stanowiska:

- Tłumaczenia standardowych tekstów
- Korespondencja mailowa i/lub telefoniczna między wewnętrznymi oddziałami firmy w j. angielskim lub niemieckim
- Wsparcie przy komunikacji z zagranicznymi placówkami
- Wsparcie koordynatora tłumaczeń

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe / edukacja w wybranym języku
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
- Gotowość do ciągłego rozwoju
- Sumienność i dokładność

Nasz klient oferuje:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Umowę o pracę na czas nieokreślony
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
- Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne/menedżerskie)
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery,etc.)