Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Młodszy Technolog żywności

Data dodania oferty: 2020-06-29
ID oferty: 113454
Dodaj do obserwowanych

Koral S.A.

(zobacz więcej)
Polska, Kołobrzeg (zachodniopomorskie)
umowa o pracę | pełny etat
Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce. Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A. w Kukinii, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

[zobacz tel] MŁODSZY TECHNOLOG ŻYWNOŚCI
[zobacz tel] Miejsce pracy: Kukinia ( powiat kołobrzeski)

Zadania
 • opracowywanie i wdrażanie nowych technologii do produkcji żywności oraz doskonalenie istniejących,
 • optymalizacja procesów związanych z produkcją żywności, inicjowanie zmian technologicznych,
 • bieżący nadzór nad technologią na stanowiskach produkcyjnych,
 • opracowanie dokumentacji technologicznej w tym specyfikacji z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych,
 • udział w tworzeniu nowych produktów,
 • współpraca z innymi działami w zakresie przygotowywania i wdrażania nowych wyrobów

W zamian oczekujemy
 • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe - Technologia żywności lub pokrewne
 • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
 • praktycznej znajomości pakietu MS Office
 • umiejętności pracy w zespole
 • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
 • determinacji i zaangażowania w wykonywaniu zadań
 • inicjatywy i kreatywności

Oferujemy
 • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
 • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, dopłata do wypoczynku pracownika, karta podarunkowa na święta, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki i imprezy dla dzieci pracowników z okazji Dnia dziecka, Mikołajek, świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
 • rozwój kompetencji zawodowych
 • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy