MAGAZYNIER 3/8 ETATU - 11:00-14:00; KOMORNIKI - Poznań

2021-02-15 ID OFERTY: 246263
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Poznań, wielkopolskie

    • umowa o pracę
    • praca tymczasowa
Zapewnimy Tobie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe 1400 brutto
  • 100 zł netto premii frekwencyjnej
  • premię jakościową nawet do 16% wynagrodzenia podstawowego

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Rozpoczęliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta, który jest w czołówce najlepszych dostawców usług kurierskich. Sieć z własnymi spółkami krajowymi oraz z partnerami obejmuje 41 krajów europejskich. Najwyższa jakość usług jest priorytetem firmy - 220 000 europejskich klientów jest w stałej współpracy.

Aktualnie, poszukujemy pracowników na stanowisku: Magazynier na 3/8 etatu w godz. 11:00-14:00.

Zakres obowiązków:

  • skanowanie paczek skanerem ręcznym
  • załadunek / rozładunek paczek z kontenerów do 30 kg

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dyspozycyjność w godzinach 11:00 - 14:00 (ewentualnie możliwość zmiany godzin na 9-12)