Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Magazynier Modlniczka

Data dodania oferty: 2019-11-28
ID oferty: 49306
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Modlniczka (małopolskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

HR QUALITY Sp. z o.o. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Modlniczka

Obowiązki:

- kompletowanie zamówień,
- znajdowanie pozycji (książki, zabawki, gry etc.) na odpowiednich regałach magazynowych,
- praca z czytnikiem kodów.

Wymagania stanowiska

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
- dobra organizacja pracy,
- sumienność.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pełny etat,
- stawka godzinowa: 17 zł brutto, dla studentów jest to 17 zł netto,
- praca od poniediałku do piatku na 1 zmianę (22-6)..