Magazynier - operator wózka widłowego - Radomsko

2020-09-05 ID OFERTY: 131039
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Radomsko , łódzkie

    • umowa o pracę
    • praca tymczasowa
Oferta

  • obiady za jedyne 5 zł
  • kurs na wózki widłowe z mozliwością zdania egzaminu UDT
  • wybór stanowiska zgodny z indywidualnymi możliwościami
  • stawka 18,75zł  plus premia 861 zł
  • umowa o prce z mozliwościa z możliwością zatrudnienia bezpośrednio po ikresie próbnym
  • pakiet szkoleń ,opieka trenera

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254

wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Jesteś osobą aktywną i chętną do podejmowania nowych wyzwań?

Nie masz doświadczenia w branży logistycznej? Nie szkodzi! Przeszkolimy Cię i z nami zaczniesz je zdobywać.

Może posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku? Doskonale!

Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Opis stanowiska

  • praca na rozładunku , załadunku ze skanerem
  • kopletacja zgodna z zamówieniem
  • transport wewnętrzny

Kwalifikacje

  • gotowość do pracy zmianowej
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym autem
  • nie wymagamy doświadczenia