Magazynier-Pakowacz

2021-05-29 ID OFERTY: 325224
  • Apator Powogaz S.A. (zobacz więcej)

    od 4200 PLN do 4500 PLN /mies. brutto

    Polska, Poznań, wielkopolskie, ul. Klemensa Janickiego 23/25

    • umowa o pracę
    • pełny etat

„APATOR POWOGAZ” S.A.
w Poznaniu

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce

Poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER - PAKOWACZ

Miejsce pracy Poznań, od 04.2022 (Jaryszki k/Poznania)

Twój zakres obowiązków:

 Rozładunek i załadunek towarów
 Kompletacja
 Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru
 Obsługa wózka widłowego
 Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie

Oferujemy:

 przyjazne miejsce pracy
 stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa miesięczna premia
 premię roczną,
 realne możliwości rozwoju zawodowego
 prywatną opiekę medyczna za 1 zł
 dopłata do wakacji
 pożyczki mieszkaniowe na przyjaznych warunkach
 paczki dla dzieci
 możliwość korzystania z prywatnych apartamentów w Kołobrzegu przez cały rok
 praca w centrum Poznania (Jeżyce) oraz parking firmowy

Wymagania :

 doświadczenie w pracy w magazynie
 zaangażowanie i chęć do pracy
 pasja w poszukiwaniu rozwiązań oraz gotowość do uczenia się
 umiejętność pracy w grupie
 sumienność w wypełnianiu obowiązków
 uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego- mile widziane

Proszę o dodanie do oferty pracy poniższej zgody:
□ Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji.