Magazynier

2021-06-10 ID OFERTY: 334747
  • Base Group Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Koszwały k. Gdańska, pomorskie, Spacerowa 29

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkorkowy dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

Zakres obowiązków
 • Rozładunek i załadunek materiałów
 • Kontrola materiałów na wejściu i wyjściu
 • Pakowanie towarów do wysyłki zgodnie z wytycznymi
 • Prowadzenie rejestru dokumentów wysyłek i dostaw
 • Prowadzenie ewidencji składowanych towarów na magazynie czasowego składowania, za pomocą systemu ERP
 • Oznaczanie towarów składowanych na magazynie

Poszukiwane kompetencje
 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Uprawnienia na wózki widłowe
 • Umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość programów magazynowych
 • Dyspozycyjność
 • Chęć do pracy
 • Skrupulatność, dokładność
 • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy
 • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie,
 • Wynagrodzenia złożone z podstawy i premii - regulaminowej
 • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
 • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji
 • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)
 • Kontakt z nowoczesną technologią i udział w interesujących projektach