SZCZEGÓŁY OFERTY

Magazynier

Data dodania oferty: 2019-04-15
ID oferty: 111
Dodaj do obserwowanych

Adore HR

(zobacz więcej)
Polska,

Sosnowiec (śląskie)

umowa o pracę | pełny etat
Zobacz na mapie
Zadzwoń 513... zobacz cały
Dla naszego Klienta – firmy Quick Service Logistics poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier.

Nr referencyjny:

MQSL/02/2019

Lokalizacja:

Sosnowiec

Zakres obowiązków:

- Kompletacja artykułów spożywczych i opakowań w magazynie
- Praca w temperaturach dla produktów suchych (temp. od +10˚C do +24˚C), chłodzonych (od 0˚C do +6˚C) i mrożonych (od -18˚C do -22˚C)
- Rozładunek dostaw towarów
- Foliowanie i zabezpieczanie palet po kompletacji
- Obsługa wózka jezdniowego i wózków widłowych z napędem elektrycznym
- Praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

- Uprawnienia na wózki widłowe z napędem elektrycznym
- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podnoszenia ciężarów do 15kg i pracy w temperaturze poniżej -5˚C
- Obywatelstwo państwa członkowskiego UE

Oferujemy:

- Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na pełen etat - umowa o pracę
- Wynagrodzenie podstawowe plus premie
- Stabilną pracę