Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Magazynier-sortownik- Wrocław

Data dodania oferty: 2020-03-18
ID oferty: 99831
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Wrocław (dolnośląskie)
umowa zlecenie | pełny etat
od 17.00 PLN do 17.00 PLN za godzinę
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Dla naszego Klienta szukamy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier - Sortownik.

Mile widziani studenci.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:- segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie paczki za pomocą taśmociągu);- sprawdzanie przesyłek nie doręczonych poprzedniego dnia oraz ich przekierowane;- ustawianie wózków platformowych i klatek transportowych;- rozładowywanie i załadowywanie transportu do innych oddziałów;- wykonywanie prac porządkowych i pomocniczych na magazynie.

Wymagania stanowiska

- dyspozycyjność;- umiejętności organizacji pracy;- chęci do pracy;- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- współpracę na podstawie umowy zlecenia;- stawka 17,00 zł brutto;- wynagrodzenie zawsze na czas;- dobrą atmosferę w miejscu pracy.