Magazynier Szczecin

2020-10-19 ID OFERTY: 189735
  • PPHU Specjał Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska,  Szczecin , zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat

Grupa Kapitałowa ’SPECJAŁ’

Lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki na stanowisku:

- przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki - zgodnie z zamówieniem klientów,

- przyjmowanie dostaw na magazyn,

- utrzymanie porządku na magazynie,

- kontrola terminów przydatności do spożycia,

- udział w inwentaryzacjach

Nasze oczekiwania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku ,

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- mile widziane doświadczeni w branży FMCG,

- dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie 3-zmianowym,

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),

- bezpłatne szkolenie z systemu WMS oraz procedur wewnętrznych,

- ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe,

- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,

- dostęp do prywatnej opieki medycznej.