Magazynier z obsługą wózka - pracuj z Nami! :)

2020-08-05 ID OFERTY: 125327
  • AB OVO SOLUTIONS (zobacz więcej)

    od 16,60 PLN /mies. brutto

    Polska,  Łódź , łódzkie , Obywatelska 117

    • umowa zlecenie
    • pełny etat
zapytaj + CV

Dla naszego nowego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK DOSTARCZANIA MATERIAŁÓW NA LINIĘ PRODUKCYJNĄ

LOKALIZACJA: Łódź
Firma znajduje się w dzielnicy Polesie. Do firmy jest bardzo dobry dojazd komunikacją miejską, obok znajduje się przystanek linii 50A, 50B, 52, 55A, 55B, 65A, 70, N7A, N7B.

Co zyskujesz dzięki pracy na tym stanowisku?

-zawsze wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek,
-pracę w trybie III zmian,
-wynagrodzenie podstawowe 2700 zł netto lub 3500 zł netto dla studentów!
-dofinansowanie do karty Multisport i prywatną opiekę medyczną Luxmed na bardzo preferencyjnych warunkach,
-pracę w zgranym zespole,
-pakiet szkoleń wewnętrznych i wsparcie lidera na każdym etapie pracy.Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

-obsługa wózka widłowego niskiego składu,
-dostarczanie komponentów produkcyjnych z magazynu na produkcję,
-uzupełnianie granulatu we wtryskarkach,
-odbiór gotowych elementów na palety i dostarczanie do magazynu,
-foliowanie palet.Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:
Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.
Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.