Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Magazynier z UDT - nawet 4100 zł/ m-c i gwarancja zwiększenia korzyści! - Warszawa

Data dodania oferty: 2020-07-10
ID oferty: 122757
Dodaj do obserwowanych

KS Service

(zobacz więcej)
Polska, Warszawa (mazowieckie)
umowa o pracę | praca tymczasowa
Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik Magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniu k. Warszawy.

Korzyści z zatrudnienia:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie 3600 zł brutto/m-c
  • gwarancję podwyżki po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • premie sięgające 500 zł brutto miesięcznie
  • dodatki za pracę na nocnej zmianie
  • możliwość zwiększenia wypłaty dzięki nadgodzinom
  • szansa na zdobycie cennego doświadczenia

Oczekujesz więcej? Nie ma sprawy! Dla naszych pracowników mamy:
  • bony i paczki świąteczne
  • dofinansowania do wczasów
  • atrakcyjne benefity (Multisport, grupowe ubezpieczenie, darmową opiekę medyczną)
  • dodatki 1000 zł za polecenie pracowników

Jeśli:

posiadasz uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego i chęć pracy zmianowej zgłoś się do nas!

Zadania na stanowisku dotyczą:

załadunku samochodów, rozładunku towarów i rozmieszczania ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.