Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe: 16,50 zł/h + 820 zł premii!

2020-09-10 ID OFERTY: 132269
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Gorzów Wielkopolski , lubuskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Oczekujemy:

  • uprawnień UDT zezwalających na obsługę wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy osób na stanowisko Magazyniera.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 16,55 zł/h brutto
  • premie w wysokości nawet 820 zł miesięcznie

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji
  • rozładunek i załadunek towarów