Mamy dla Ciebie pracę na magazynie! Poznań/Swarzędz!

2021-02-13 ID OFERTY: 245570
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Poznań, wielkopolskie

    • umowa o pracę
    • praca tymczasowa
Koniecznie zobacz co zyskasz dzięki współpracy z nami!

Stabilna forma zatrudnienia jest dla Ciebie cenna? Prosze bardzo, oferujemy Ci umowę o pracę!

Wynagrodzenie w wysokości 3120 zł brutto+ do 240 zł premii brutto!

Rewelacyjną lokalizację miejsca pracy - Poznań-Antoninek oraz Swarzędz!

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta z branży usług logistycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier/Sekwencjoner.

Czy chodzi Ci po głowie myśl rozpoczęcia pracy jako magazynier?

Jeśli tak, to nie zastanawiaj się już dłużej tylko aplikuj na nasze stanowisko!

Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia!
  • Jedyne czego od Ciebie wymagamy, to pełnej gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym już od marca tego roku!

Oczywiście będzie nam miło, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie!

Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?

Jako nasz magazynier/ sekwencjoner będziesz odpowiedzialny za:
  • kompletowanie zamówień
  • obsługę sekwencji