Mechanik Maszyn

2020-08-14 ID OFERTY: 126397
  • Personnel Service Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska,  Zgierz , łódzkie

    • umowa o pracę
    • pełny etat

Zakres obowiązków
 • Przygotowanie, przezbrojenie, regulacja oraz rozruch gniazda produkcyjnego
 • Utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn w celu zapewnienia właściwej jakości produktów i ustalonych norm wydajności
 • Kontrola parametrów procesu, ich analiza
 • Prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej
 • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenia min. średniego technicznego (mile widziane mechaniczne, elektryczne)
 • Znajomości zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, precyzyjnej, pneumatyki oraz hydrauliki
 • Umiejętności samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
 • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy techniczne)
 • Doświadczenie w środowisku Kaizen i 5S - mile widziane
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Dokładności, odpowiedzialności oraz precyzji w wykonywaniu czynności
 • Gotowości do nauki
 •  Gotowości do pracy w systemie 4. brygadowym

Oferujemy
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie i dodatki,
 • Możliwość rozwoju zawodowego,
 • Bogaty pakiet benefitów m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, możliwość korzystania z siłowni usytuowanej na terenie zakładu, karta sportowa