mechanik maszyn - technik utrzymania ruchu

2021-11-25 ID OFERTY: 372748
  • Randstad Polska Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    do 6000 PLN /mies. brutto

    Polska, Kamienna Góra, dolnośląskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Oferta stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży elektrotechnicznej.

Nie czekaj! Zgłoś się do nas! Rozwijaj się w nowoczesnym zakładzie!

Zadzwoń lub wyślij sms o treści PRACA JG na numer 609 899 399 lub zgłoś się poprzez formularz aplikacyjny.

lokalizacja: Jelenia Góra

oferujemy

-umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stawiającej na nowoczesne rozwiązania
-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - do 6000 brutto wynagrodzenia zasadniczego + inne składniki

zadania

-dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń technicznych, instalacja, montaż oraz odbiory techniczne,
-prowadzenie bieżących napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń technicznych,
-monitorowanie stanu eksploatowanych maszyn i urządzeń zgodnie z normami i przepisami BHP, PPOŻ i innymi
-prowadzenie dokumentacji technicznej
-usuwanie usterek i awarii w działaniu maszyn i urządzeń oraz instalacji energetycznych ,
-prowadzenie prac ślusarskich.

oczekujemy

-znajomości budowy maszyn produkcyjnych (wtryskarki, prasy oraz automaty montażowe),
-znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
-umiejętności czytania schematów z zakresu pneumatyki i hydrauliki siłowej,
-doświadczenia przy naprawach maszyn produkcyjnych w dz. utrzymania ruchu,
-mile widziane uprawnienia SEP Gr 2 i 3,
-uprawnień spawalniczych - mile widziane

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47