Mechanik utrzymania ruchu

2021-02-11 ID OFERTY: 244952
  • Sima Consulting sp. z o.o. (zobacz więcej)

    od 6500 PLN do 8000 PLN /mies. brutto

    Polska, Poznań, wielkopolskie, Macieja Palacza 13

    • umowa o pracę
    • pełny etat
SIMA Consulting dla swojego Klienta z branży FMCG poszukuje kandydatów na stanowisko:Mechanik w dziale utrzymania ruchu Praca odbywać się będzie w Jasinie k. Swarzędza

Zakres obowiązków
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :- Usuwanie awarii, usterek, serwis maszyn produkcyjnych- Regulacje i realizacja planowanych prac diagnostycznych, prewencyjnych, modyfikacji
Poszukiwane kompetencje
Zapraszamy Ciebie do udziału w rekrutacji, jeżeli:- Posiadasz doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku pracy- Posiadasz praktyczną wiedzę na temat najlepszych praktyk utrzymania ruchu- Poszukujesz stabilnej pracy w ramach umowy o pracę- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie pracy w przemyśle spożywczym lub umiejętności z zakresu prac mechaniki precyzyjnej.- Uprawnienie SEP mile widziane
Oferujemy
Proponujemy:- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na pracownika i jego bezpieczeństwo- Pracę w miłej, otwartej i przyjaznej atmosferze- Dodatkowe świadczenia socjalne m.in., dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe