montażysta elektronik

2021-02-18 ID OFERTY: 247689
  • GP PEOPLE SP. Z O.O. (zobacz więcej)

    od 4200 PLN do 5000 PLN /mies. brutto

    Polska, Poznań, wielkopolskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Oferujemy

  • długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace przez agencję

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 – wolne weekendy!

  • dostęp do nowinek technologicznych

  • 45 min przerwy w trakcie dnia pracy

  • odzież roboczą

  • wolne weekendy

Opis stanowiska

  • lutowanie części elektronicznych wykorzystując stację lutowniczą

  • montaż i ręczne lutowanie elementów elektronicznych

  • obsługę linii SMT

  • wzrokową oraz automatyczną kontrolę wyprodukowanych podzespołów

Wymagania stanowiska

  • chęć podjęcia pracy wymagającej dużych zdolności manualnych

  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektronicznymi

  • znajomość komponentów elektronicznych i techniki lutowania w praktyce- warunek konieczny

  • wiedza z zakresu technologii produkcji elektroniki – mile widziane

  • dokładność i odpowiedzialność za wykonywane obowiązki