Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

monter form wtryskowych

Data dodania oferty: 2020-03-02
ID oferty: 93796
Dodaj do obserwowanych

GP PEOPLE SP. Z O.O.

(zobacz więcej)
Polska, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
wszystkie | wszystkie
od 3200.00 PLN do 3200.00 PLN miesięcznie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Oferujemy

- stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę (pierwsza na okres próbny 6 miesięcy)
- wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia
- możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, m.in. do obsługi suwnic, udział w szkoleniach oraz możliwość awansu
- fundusz socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka lekarska, karta sportowa, dofinansowanie do świąt oraz wakacji, wyprawka dla dziecka)

Opis stanowiska

- przygotowanie osprzętu do wymiany formy wtryskowej
- konserwacja form wtryskowych
- wstępne ustawienie maszyn wtryskowych
- wypełnianie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Wymagania stanowiska

- chęć długoterminowego i stabilnego zatrudnienia
- możliwość podjęcia pracy w systemie III -zmiany IV brygady
- zaangażowanie i odpowiedzialność w stosunku do powieżonych zadań i pracy
- posiadanie zmysłu technicznego