Monter Grzejnictwa

2021-01-13 ID OFERTY: 229988
  • EUROLINK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (zobacz więcej)

    od 3259 PLN do 4328 PLN /mies. brutto

    Polska, pyrzyce, dolnośląskie

    • wszystkie
    • wszystkie
Opis stanowiska

  • Załadunek maszyn lekkimi materiałami;
  • Montaż elementów grzejnych;
  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych;
  • Dbałość o stan techniczny urządzeń.

Wymagania stanowiska

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - przygotowujemy i przyuczamy do zawodu!
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego lub chęć do jej nabycia;
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 3 259,00 do 4 328,00 miesięcznie brutto;
  • legalną i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy na 3 zmiany;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • robocze ubranie i obuwie, dzięki któremu praca będzie wygodna i bezpieczna;
  • comiesięczne premie.