Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Monter izolacji budowlanych

Data dodania oferty: 2020-05-09
ID oferty: 105860
Dodaj do obserwowanych

ONE PLUS Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Wrocław (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
od 15 PLN do 18 PLN miesięcznie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

- konserwacja i naprawa izolacji termicznych;
- montaż izolacji ciepło i zimnochronnych na instalacjach,
- montaż izolacji akustycznych montaż i demontaż rusztowań/praca na wysokości,
- pozostałe prace przy wykonywaniu powłok antykorozyjnych.

Oferujemy

- atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie;
- zakwaterowanie, dojazdy i wyposażenie pracownicze;
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce;
- terminową wypłatę wynagrodzenia do 10-go;
- opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia;
- możliwość większych zarobków w zależności od kwalifikacji.

Wymagania stanowiska

- Doświadczenia w pracy przy izolacjach (warunek konieczny);
- Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.