Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Monter systemów p.pożarowych (m/k/d)

Data dodania oferty: 2020-01-20
ID oferty: 84808
Dodaj do obserwowanych

IRC International Recruting Center

(zobacz więcej)
Polska, Niemcy (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

IRC International Recruting Center jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą – agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 20037. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech i Polsce w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.
Dla Naszego klienta poszukujemy osób do pracy w budowie instalacji tryskaczowych, technice domowej i budynkowej, utrzymaniu oraz budowie rurociągów na stanowiskach.

- Instalacja rurociągów i sieci przewodów w starym i nowym budownictwie
- Ochrona sufitów
- Prace montażowe na wysokich regałach
- Wycinanie gwintów
- Obsługa pomostów roboczych
- Kątowanie (pożądane)

Wymagania stanowiska

- Ukończone wykształcenie zawodowe instalatora urządzeń grzewczych i sanitarnych, ślusarza rur lub porównywalne wykształcenie
- Doświadczenie zawodowe w zakresie montażu tryskaczy
- Umiejętność pracy w zespole
- Niezawodność i kompetencje fachowe

Oferujemy

- Bezterminową niemiecką umowę o pracę
- Wynagrodzenie wyższe niż przewidywane w układzie zbiorowym, dodatki wakacyjne i świąteczne
- Świadczenia przynoszące zyski już po 6 miesiącach przynależności do firmy
- Roczny wymiar urlopu do 30 dni
- Gwarantowane co najmniej 35 godzin pracy na tydzień i do 40 wypłacanych godzin na tydzień
- Pewne miejsce pracy i przyjemne środowisko pracy w przedsiębiorstwie prowadzonym przez właściciela
- Prace w pobliżu filii klienta, na terenie całych Niemiec, a także za granicą
- Atrakcyjne projekty w renomowanych przedsiębiorstwach
- Opieka osobista ze strony stałych partnerów kontaktowych, organizacja car-poolingu, zakwaterowania i o wiele więcej