Operator ładowarki - Stanowice

2021-01-11 ID OFERTY: 228847
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Od Ciebie oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności
  • chęci i zaangażowania do pracy :)

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy zdolnych i pełnych zapału pracowników na stanowisko OPERATORA ŁADOWARKI w nowootwartej elektrociepłowni! Firma znajduje się w Stanowicach - miejscowości pod Gorzowem Wielkopolskim i zajmuje się przetwarzaniem oraz pozykiwaniem biomasy drzewnej na cele energetyczne. Jej głównym celem jest wytwarzanie energii w sposób minimalizujący emisję dwutlenku węgla.

Oferujemy:
  • umowę o zlecenie na czas nieokreślony
  • wysoką pensję
  • atrakcyjny system premiowy- 15%!
  • możliwośc rozwoju
  • pracę w systemie 2 na 2 (2 dni pracy to 2 dni wolnego dla Ciebie)

Twoje obowiązki będą polegały na...

...wykonywaniu zleconych prac, przy użyciu ładowarki kołowej bądź teleskopowej.