Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Operator CNC

Data dodania oferty: 2020-01-31
ID oferty: 87344
Dodaj do obserwowanych

JOBLAB Magdalena Demarczyk

(zobacz więcej)
Polska, Dabrowa Gornicza (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń 791... zobacz cały
Opis stanowiska

- ustawianie i mocowanie narzędzi
- zadbanie o jakość elementów które wykonuje
- sprawdzanie wymiarów wytworzonych obiektów i wykonywanie korekty błędów
- bieżąca kontrola pracy maszyny / obrabiarki cnc
- ustawianie odpowiednich narzędzi w magazynie obrabiarki
- serwisowanie obrabiarki CNC oraz jej diagnostyka
- programowanie maszyny cnc jeśli jest to konieczne

Wymagania stanowiska

- Podstawowa znajomość programowania (oprogramowanie FANUC, MAZATROL,SIEMENS, HEIDENHAIN itp.)
- Podstawowa wiedza nt. obróbki skrawaniem,
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

Oferujemy

- Umowę o pracę na okres próbny 3 msc, następnie na czas nieokreślony - podpisywana z pracodawcą!
- System pracy: jednozmianowy
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
- Ubezpieczenie grupowe
- Prywatna opieka medyczna
- Karta multisport
- Możliwość rozwoju w przyjaznym zespole!