Operator Maszyn i Urządzeń

2020-09-02 ID OFERTY: 130281
  • Graal S.A. (zobacz więcej)

    Polska,  Kołobrzeg , zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce. Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A., który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych i marynowanych, zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Operator maszyn i urządzeń(branża spożywcza)
Miejsce pracy: Kukinia (woj. zachodniopomorskie)

Zadania
 • obsługa maszyny/linii produkcyjnej
 • nadzór i kontrola nad przebiegiem procesu produkcji na powierzonej maszynie/linii produkcyjnej
 • zapewnienie utrzymania parametrów technologicznych przebiegu produkcji
 • dokonywanie bieżących konserwacji i utrzymywanie nadzorowanego urządzenia w pełnej sprawności
 • raportowanie danych dotyczących pracy maszyny/linii produkcyjnej

W zamian oczekujemy
 • wykształcenia min. zawodowe w kierunku mechanicznym
 • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
 • umiejętności rozwiązywania problemów, pracy w zespole
 • sumienności, dobrej organizacji pracy własnej
 • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym - 06:30-14:30 ; 15:30-23:30

Oferujemy
 • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
 • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
 • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, dopłata do wypoczynku pracownika - "Wczasy pod gruszą", karta podarunkowa na święta, spotkania integracyjne, paczki i imprezy dla dzieci pracowników z okazji Dnia dziecka, Mikołajek,
 • dodatkowe świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
 • rozwój kompetencji zawodowych
 • owocowe Środy
 • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy
 • bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy z kierunków: Białogard, Dygowo, Kołobrzeg , Tymień, Ramlewo, Ustronie Morskie, Karlino, Robuń, Gościno, Wrzosowo, Dobrzyca,