Operator maszyny SMT

2021-02-22 ID OFERTY: 249233
  • GP PEOPLE SP. Z O.O. (zobacz więcej)

    od 5500 PLN /mies. brutto

    Polska, Poznań, wielkopolskie

    • umowa o pracę
    • wszystkie
Oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie 5500 zł brutto

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dwuzmianowy czas pracy (6-14 lub 14-22)

  • szkolenia wewnętrzne pozwalające podnieść kwalifikacje

  • pracę w firmie zlokalizowanej w okolicach Poznania

Opis stanowiska

  • obsługa linii SMT – drukarka pasty, Pick&Place, piec konwekcyjny, RTG

  • montaż i ręczne lutowanie elementów elektronicznych SMT oraz TNT

  • wzrokowa oraz automatyczna kontrola AOI wyprodukowanych podzespołów

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w obsłudze maszyn linii SMT [warunek konieczny], umiejętność programowania ww. maszyn będzie mile widziana

  • praktyczna znajomość zasad działania linii SMT, technik lutowania oraz montażu SMT

  • rozwinięte zdolności manualne i dokładność

  • znajomość norm IPC-610 oraz IPC-7711

  • umiejętność czytania schematów elektronicznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym