Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Operator produkcji

Data dodania oferty: 2020-07-31
ID oferty: 125006
Dodaj do obserwowanych

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Pabianice (łódzkie)
pełny etat | umowa o pracę
Zadzwoń 485... zobacz cały

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.
Obecnie dla naszego Klienta w branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednie u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne plus premie
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • premie kwartalną
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • miłą atmosferę pracy
  • czyste i higieniczne warunki pracy.

Zadania:

  • przygotowania urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji
  • przezbrojenia obsługiwanych urządzeń
  • realizacja planów higieny pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych
  • wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji
  • wykonywanie prac technicznych związanych z obsługą urządzeń, konserwacja, drobne naprawy oraz regulacja urządzeń
  • informowanie przełożonych o stwierdzonych odchyleniach i awariach

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • chęć podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym